Szukasz noclegu w górach?

Ale takiego, gdzie będziesz mógł poczuć prawdziwego ducha Tatr?


Wakacje, ferie, krótki wypad – góry dają prawdziwą gwarancję wyciszenia się i odpoczynku. Ale trzeba zadbać o nocleg ze świetną lokalizacją i dający gwarancję relaksu po pełnym wrażenia dniu. „Gościna u Maryny” spełni Wasze oczekiwania!

Pokoje Poronin

"...Poronin, Poronin piykne połozyniy bo se bez Poronin bystro woda zyniy..."


Poronin to właśnie tutaj zniajduje się ulica Tatrzańska przy której, mieści się GOŚCINA U MARYNY, ulica ta położona jest u podnóża malowniczej grapy - Galicowej Grapy.
Po drugiej stronie Tatrzańskiej płynie bystry potok - Poroniec, a pobliskie lasy i polany to wymarzone miejsce na zimowe i letnie spacery oraz kuligi. Widoki, które rozpościerają się na piękne o każdej porze roku Tatry to jeden z wielu atutów malowniczej okolicy.
Zaletą Poronina jest niewątpliwie dogodne położenie - od nas wszędzie blisko - do centrum Zakopanego to tylko 7 km, a do Bialki Tatrzańskiej zaledwie 10km.


 Wniosek jest jeden: jeżeli chcecie  posmakować niepowtarzalnego górskiego klimatu, uroku restauracji, pubów, kawiarni – Podhale jest wymarzonym miejscem. Będziecie tu raczyć się zapierającymi dech w piersiach widokami i wyjątkowym mikroklimatem.


„Gościna u Maryny” to świetne miejsce na wakacje w górach lub choćby jeden nocleg.  Jesteśmy domem gościnnym o wysokim standardzie oraz miłej  obsłudze.
W marcu 2018 roku przeszliśmy gruntowny remont. Goście bardzo chwalą nasz wystrój, który cechuje prostota , estetyka i góralski klimat.  Jesteśmy pewni, że dobrze u nas wypoczniecie i nabierzecie energii do zwiedzania Tatr. Zadowolenie klienta jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu.


Pokoje Poronin

Ale przejdźmy do tego co pewnie Was najbardziej interesuje – lokalizacja. „Gościna u Maryny” jest idealną bazą do wypadów na górskie szlaki, szusowania po stokach narciarskich, raczenia się basenami termalnymi. Jest także idealnie położona dla miłośników nocnych rozrywek. Jeżeli wpisujecie w wyszukiwarkę „noclegi w Zakopanem” to bez względu na to jakich atrakcji pragniecie – nasza lokalizacja bardzo się Wam spodoba. Na jej plus przemawia także to, że ulica Tatrzańska – przy której się w Poroninie znajdujemy - daje możliwość ominięcia korków drogowych w okresie wzmożonego ruchu. Jest to szczególnie widoczne podczas wakacji, ferii zimowych, okresu Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra. 


ZAPRASZAMY BARDZO SERDECZNIE DO TEGO ABYŚCIE ZAPOZNALI SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.

PRZEJRZYJCIE NASZĄ STRONĘ, ZOBACZCIE ZDJĘCIA
I CZUJCIE SIĘ SWOBODNIE ABY DO NAS ZADZWONIĆ LUB NAPISAĆ
.


Jeszcze raz: Zapraszamy


Pokoje Poronin